Aktuális események és hírek

Műszaki ellenőr munkakör

известные картины и новости из мира искусства

  • muszaki_ellenor_szigetujfalu
Szigethalom Város Önkormányzata pályázatot hírdet MŰSZAKI ELLENŐR munkakör betöltésére.

A munkaviszony:
Határozatlan idejű munkaviszony (6 hónap próbaidő) Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő A munkavégzés helye: 2315. Szigethalom, Kossuth Lajos u. 10. A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Projektek kivitelezésének ellenőrzése; beruházások, felújítások, karbantartások munkálatainak műszaki ellenőrzése. Illetmény és juttatások: Megállapodás szerint
Pályázati feltételek: - Középfokú műszaki végzettség; - Legalább egy éves szakmai tapasztalat;
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: - Több éves szakmai tapasztalat; - Felsőfokú szakképesítés; - Önkormányzatnál szerzett gyakorlat;
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - Motivációs levél, bérigény megjelölésével - részletes szakmai önéletrajz - végzettséget, szakképzettséget tanúsító okirat másolata - 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A munkakör betölthetőségének időpontja: 2016. október 17. A pályázat benyújtásának határideje: 2016. október 10. A pályázat elbírálásának határideje: a benyújtási határidőt követően 1 héten belül.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Hevényiné Danics Nikoletta nyújt a 06-24-403-657/135 m. telefonszámon.

Качественное строительство и ремонт своими силами
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef8239 #241013142002